Garmin Quest 2 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Quest 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
IA3A227A2
IA3Y114F2
IA3Y114F2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQU2SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030850 |
| Mitat | 50.34 x 36.43 x 5.46mm |
| Korvaa | IA3A227A2 / IA3Y114F2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |