Garmin Nuvi 780, Nuvi 780T, Nuvi 785 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 780, Nuvi 780T, Nuvi 785 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN780SL
17,95 €
8,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 780
Nuvi 780T
Nuvi 785
Nuvi 780T
Nuvi 785
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
EC36EC4240878
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN780SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032533 |
| Mitat | 59.00 x 36.50 x 5.50mm |
| Korvaa | EC36EC4240878 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |