Garmin Nuvi 465, Nuvi 465LTM, Nuvi 465T Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 465, Nuvi 465LTM, Nuvi 465T Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN460SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 465
Nuvi 465LTM
Nuvi 465T
Nuvi 465LTM
Nuvi 465T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
AD21AD23B0WOW
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN460SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032786 |
| Mitat | 60.50 x 37.00 x 5.50mm |
| Korvaa | AD21AD23B0WOW |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |