Garmin Nuvi 3700, Nuvi 3760, Nuvi 3760T Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 3700, Nuvi 3760, Nuvi 3760T Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN370SL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 3700
Nuvi 3760
Nuvi 3760T
Nuvi 3760
Nuvi 3760T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00046-02
361-00064-02
EE06HE10E00EF
361-00064-02
EE06HE10E00EF
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036074 |
| Mitat | 60.00 x 36.47 x 5.20mm |
| Korvaa | 361-00064-02 / EE06HE10E00EF / 361-00046-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |