Garmin Nuvi 2757, Nuvi 2757LM, Nuvi 2797 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 2757, Nuvi 2757LM, Nuvi 2797 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN279SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 2757
Nuvi 2757LM
Nuvi 2797
Nuvi 2757LM
Nuvi 2797
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00066-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN279SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128085676 |
| Mitat | 64.42 x 41.90 x 5.10mm |
| Korvaa | 361-00066-00 / 361-00066-10 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |