Garmin Nuvi 2300, Nuvi 2300LM, Nuvi 2340LT Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 2300, Nuvi 2300LM, Nuvi 2340LT Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN230SL
17,95 €
15,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 2300
Nuvi 2300LM
Nuvi 2340LT
Nuvi 2300LM
Nuvi 2340LT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00035-00
361-00035-02
361-00035-02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN230SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128039006 |
| Mitat | 51.00 x 34.00 x 5.00mm |
| Korvaa | 361-00035-00 / 361-00035-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |