Garmin Nuvi 1490TV Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 1490TV
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00045-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN149SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112976 |
| Mitat | 60.00 x 41.90 x 7.30mm |
| Korvaa | 361-00045-00 / 361-00045-20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |