Garmin Nuvi 1400, Nuvi 1450, Nuvi 1450T Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 1400, Nuvi 1450, Nuvi 1450T Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN140SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 1400
Nuvi 1450
Nuvi 1450T
Nuvi 1450
Nuvi 1450T
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
ED38BD4251U20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN140SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128032472 |
| Mitat | 59.00 x 37.00 x 5.00mm |
| Korvaa | ED38BD4251U20 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |