Garmin Nuvi 1300, Nuvi 1340T Pro, Nuvi 1350 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Nuvi 1300, Nuvi 1340T Pro, Nuvi 1350 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-IQN130SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Nuvi 1300
Nuvi 1340T Pro
Nuvi 1350
Nuvi 1340T Pro
Nuvi 1350
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00019-12
361-00019-16
361-00019-16
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-IQN130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030645 |
| Mitat | 59.37 x 36.38 x 5.95mm |
| Korvaa | 361-00019-16 / 361-00019-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |