Garmin navigaattorin EDGE Explore 2 / Dezl OTR700 yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin EDGE Explore 2 / Dezl OTR700 yhteensopiva akku 750mAh
In stock
- SKU
- CS-GME200SL
13,95 €
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EDGE Explore 2
Dezl OTR700
Dezl OTR700
Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut
361-00056-12
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-GME200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183785 |
| Korvaa | 361-00056-12 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 48.00 x 34.00 x 4.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |