Garmin navigaattorin DEZL OTR800 / DEZL OTR800 MT-S yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin DEZL OTR800 / DEZL OTR800 MT-S yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-GMR800SL
16,95 €
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
DEZL OTR800
DEZL OTR800 MT-S
Overlander
DEZL OTR800 MT-S
Overlander
Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut
361-00109-00
361-00109-05
361-00109-05
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-GMR800SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128184966 |
| Korvaa | 361-00109-00 / 361-00109-05 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 61.00 x 49.30 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |