Garmin navigaattorin 010-01055-15 / 010-02184-01 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Garmin navigaattorin 010-01055-15 / 010-02184-01 yhteensopiva akku 1200mAh
In stock
- SKU
- CS-GML200SL
16,95 €
Garmin navigaattorin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
010-01055-15
010-02184-01
GLO. GLO 2
010-02184-01
GLO. GLO 2
Korvattavat Garmin navigaattorin alkuperäisakut
010-11935-00
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Garmin navigaattorin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ve…
| SKU | CS-GML200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151333 |
| Korvaa | 010-11935-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 53.00 x 33.90 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |