Garmin iQue 3200, iQue 3600, iQue 3600a akku 1000mAh
calcActive())">
Garmin iQue 3200, iQue 3600, iQue 3600a akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-IQ3600SL
15,95 €
13,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin GPS-laitteiden kanssa:
iQue 3200
iQue 3600
iQue 3600a
iQue 3600
iQue 3600a
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin GPS-laitteiden alkuperäisakut:
1A2W423C2
A2X128A2
A2X128A2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi GPS-laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-IQ3600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128003403 |
| Korvaa | PW029123 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 50.30 x 36.17 x 5.60 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |