GARMIN Forerunner 920XT Akku 300 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Forerunner 920XT
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00078-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMF920SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137849 |
| Mitat | 35.90 x 26.45 x 4.00mm |
| Korvaa | 361-00078-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 300mAh / 1.11Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |