Garmin Fenix 3, Foretrex 401, Foretrex 405 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Fenix 3, Foretrex 401, Foretrex 405 Navigaattorin Akku
In stock
- SKU
- CS-GFN405SL
18,95 €
9,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Fenix 3
Foretrex 401
Foretrex 405
Foretrex 401
Foretrex 405
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
361-00034-01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GFN405SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128086659 |
| Mitat | 29.50 x 24.30 x 4.80mm |
| Korvaa | 361-00034-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 290mAh / 1.07Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |