Garmin Edge 1030 / 361-00105-00 akku 1950mAh
calcActive())">
Garmin Edge 1030 / 361-00105-00 akku 1950mAh
In stock
- SKU
- CS-GME103SL
22,95 €
21,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattoreiden kanssa:
Edge 1030
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattoreiden alkuperäisakut:
010-11599-00
010-11654-03
010-11654-03
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-GME103SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128158851 |
| Korvaa | 361-00105-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1950mAh / 7.41Wh |
| Mitat | 43.90 x 48.50 x 6.40mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |