Garmin Approach G7 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Approach G7
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
KH44BH48D6DE5
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMG70SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128095781 |
| Mitat | 52.00 x 34.00 x 6.00mm |
| Korvaa | KH44BH48D6DE5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |