Garmin Approach G6 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Approach G6
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:
KF40BF45D0D9X
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-GMG60SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059158 |
| Mitat | 52.78 x 33.94 x 5.45mm |
| Korvaa | KF40BF45D0D9X |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |