Yokogawa AQ7260, AQ7261, AQ7264 akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Yokogawa mittalaitteiden kanssa:
AQ7260
AQ7261
AQ7264
AQ7265
AQ7269
AQ7261
AQ7264
AQ7265
AQ7269
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Yokogawa mittalaitteiden alkuperäisakut:
3UR18650F-2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-YKQ726SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136323 |
| Korvaa | 3UR18650F-2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 219.04 x 41.94 x 28.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |