XTOOL tutkimuslaitteen EZ300 Pro / EZ400 Pro yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
XTOOL tutkimuslaitteen EZ300 Pro / EZ400 Pro yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-XTP300SL
25,95 €
XTOOL tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
EZ300 Pro
EZ400 Pro
i80 Pad
EZ400 Pro
i80 Pad
Korvattavat XTOOL tutkimuslaitteen alkuperäisakut
PL6065100-2S
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu XTOOL tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-XTP300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156598 |
| Korvaa | PL6065100-2S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 28.12Wh |
| Mitat | 127.32 x 65.50 x 8.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |