XTOOL P52 akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien XTOOL vikakoodinlukijoiden kanssa:
P52
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat XTOOL vikakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
JW3970125-7.4-4000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi vikakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turval…
| SKU | CS-XTP520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149217 |
| Korvaa | JW3970125-7.4-4000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 29.6Wh |
| Mitat | 125.30 x 69.33 x 7.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |