X-Rite tutkimuslaitteen Coloreye XTH yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
X-Rite tutkimuslaitteen Coloreye XTH yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-XRT780SL
29,95 €
X-Rite tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Coloreye XTH
Korvattavat X-Rite tutkimuslaitteen alkuperäisakut
A-BAT/X
GM17017780
GM17017780
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu X-Rite tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja…
| SKU | CS-XRT780SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163329 |
| Korvaa | GM17017780 / A-BAT/X |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 84.50 x 52.10 x 14.70mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |