X-Rite E15-31 akku 2000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien X-Rite mittalaitteiden kanssa:
E15-31
E15-31 Shade vision
E15-31 Shade vision
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat X-Rite mittalaitteiden alkuperäisakut:
E15-31
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-XRT531SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120902 |
| Korvaa | E15-31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 51.90 x 29.10 x 27.10 mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |