Vetronix tutkimuslaitteen 03002152 / Consult II yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Vetronix tutkimuslaitteen 03002152 / Consult II yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-VTE152SL
24,95 €
Vetronix tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
03002152
Consult II
Consult II
Korvattavat Vetronix tutkimuslaitteen alkuperäisakut
02002720-01
VTE03002152
VTE03002152
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Vetronix tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-VTE152SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057321 |
| Korvaa | VTE03002152 / 02002720-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 50.75 x 53.17 x 29.43mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |