Vernier Wireless Dynamics Sensor Syste akku 1800mAh
calcActive())">
Vernier Wireless Dynamics Sensor Syste akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-WEL750SL
27,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vernier mittalaitteiden kanssa:
Wireless Dynamics Sensor Syste
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vernier mittalaitteiden alkuperäisakut:
WDSS-BAT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-WEL750SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137375 |
| Korvaa | WDSS-BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Mitat | 53.35 x 35.90 x 11.64mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |