Vernier Go Wireless Link akku 230mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vernier mittalaitteiden kanssa:
Go Wireless Link
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vernier mittalaitteiden alkuperäisakut:
GW-BAT-250
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-VEL250SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137825 |
| Korvaa | GW-BAT-250 |
| Kapasiteetti (mAh) | 230mAh / 0.85Wh |
| Mitat | 36.85 x 19.70 x 4.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |