Vernier Go Direct, LabQuest 2, LabQuest Stream akku 3000mAh
calcActive())">
Vernier Go Direct, LabQuest 2, LabQuest Stream akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-VEL200SL
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vernier mittalaitteiden kanssa:
Go Direct
LabQuest 2
LabQuest Stream
Plus Spectrophotometer
SpectroVis
LabQuest 2
LabQuest Stream
Plus Spectrophotometer
SpectroVis
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vernier mittalaitteiden alkuperäisakut:
LQ2-BAT
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-VEL200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140450 |
| Korvaa | LQ2-BAT |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 94.58 x 53.94 x 9.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |