Vernier Electrode Amplifier, Go Wireless, Go Wireless pH akku 100mAh
calcActive())">
Vernier Electrode Amplifier, Go Wireless, Go Wireless pH akku 100mAh
In stock
- SKU
- CS-VEL100SL
24,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Vernier mittalaitteiden kanssa:
Electrode Amplifier
Go Wireless
Go Wireless pH
Go Wireless Temp
Go Wireless
Go Wireless pH
Go Wireless Temp
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Vernier mittalaitteiden alkuperäisakut:
GW-BAT-100
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-VEL100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137832 |
| Korvaa | GW-BAT-100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 100mAh / 0.37Wh |
| Mitat | 29.40 x 15.00 x 4.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |