Velleman tutkimuslaitteen APS230 yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Velleman tutkimuslaitteen APS230 yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-VPS230SL
25,95 €
Velleman tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
APS230
Korvattavat Velleman tutkimuslaitteen alkuperäisakut
BPAPS230
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Velleman tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-VPS230SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155256 |
| Korvaa | BPAPS230 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 10.8Wh |
| Mitat | 99.70 x 42.80 x 15.20mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |