TSI 8532, AEROTRAK 9036-01, AEROTRAK 9036-02 akku 4400mAh
calcActive())">
TSI 8532, AEROTRAK 9036-01, AEROTRAK 9036-02 akku 4400mAh
In stock
- SKU
- CS-TRK930SL
44,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TSI mittalaitteiden kanssa:
8532
AEROTRAK 9036-01
AEROTRAK 9036-02
AEROTRAK 9036-v
AeroTrak 9306
DUST TRAK II
EP-03750
AEROTRAK 9036-01
AEROTRAK 9036-02
AEROTRAK 9036-v
AeroTrak 9306
DUST TRAK II
EP-03750
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TSI mittalaitteiden alkuperäisakut:
700032
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRK930SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143475 |
| Korvaa | 700032 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Mitat | 70.60 x 38.50 x 39.90mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |