Triplett tutkimuslaitteen CamView IP Pro / CamView IP Pro 5” Camera Teste yhteensopiva akku 3450mAh
calcActive())">
Triplett tutkimuslaitteen CamView IP Pro / CamView IP Pro 5” Camera Teste yhteensopiva akku 3450mAh
In stock
- SKU
- CS-TTR807SL
60,95 €
Triplett tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CamView IP Pro
CamView IP Pro 5” Camera Teste
TRI-8070
TRI-8071
TRI-8072
TRI-8073
TRI-807x
CamView IP Pro 5” Camera Teste
TRI-8070
TRI-8071
TRI-8072
TRI-8073
TRI-807x
Korvattavat Triplett tutkimuslaitteen alkuperäisakut
37-105
37-71
WG-B16
37-71
WG-B16
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Triplett tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-TTR807SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169598 |
| Korvaa | WG-B16 / 37-71 / 37-105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3450mAh / 25.53Wh |
| Mitat | 82.26 x 69.10 x 14.30mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |