Triplett tutkimuslaitteen CamView IP Pro 5” Camera Tester / 8150 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Triplett tutkimuslaitteen CamView IP Pro 5” Camera Tester / 8150 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-TTR815SL
36,95 €
Triplett tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
CamView IP Pro 5” Camera Tester
8150
8150
Korvattavat Triplett tutkimuslaitteen alkuperäisakut
37-105
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Triplett tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-TTR815SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128183235 |
| Korvaa | 37-105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 73.65 x 39.00 x 21.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |