Triplett tutkimuslaitteen BR500 High Definition Articulating Borescope / BR750 High Definition Articulating Videoscope yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Triplett tutkimuslaitteen BR500 High Definition Articulating Borescope / BR750 High Definition Articulating Videoscope yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-TBR750SL
16,95 €
Triplett tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
BR500 High Definition Articulating Borescope
BR750 High Definition Articulating Videoscope
BR750 High Definition Articulating Videoscope
Korvattavat Triplett tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ICR18650
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Triplett tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-TBR750SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208433 |
| Korvaa | ICR18650 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 68.00 x 18.50 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |