Trimble tutkimuslaitteen TSC7 Data Collector / TSC7 yhteensopiva akku 3100mAh
calcActive())">
Trimble tutkimuslaitteen TSC7 Data Collector / TSC7 yhteensopiva akku 3100mAh
In stock
- SKU
- CS-TRS700SL
144,95 €
Trimble tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TSC7 Data Collector
TSC7
TSC7
Korvattavat Trimble tutkimuslaitteen alkuperäisakut
121300
121320
121320
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Trimble tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-TRS700SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128202721 |
| Korvaa | 121300 / 121320 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3100mAh / 22.94Wh |
| Mitat | 74.65 x 44.75 x 33.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |