Trimble tutkimuslaitteen Recon 200 / Recon 200X yhteensopiva akku 3800mAh
calcActive())">
Trimble tutkimuslaitteen Recon 200 / Recon 200X yhteensopiva akku 3800mAh
In stock
- SKU
- CS-TRS400SL
172,95 €
Trimble tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Recon 200
Recon 200X
Recon 400
Recon 400X
Recon 200X
Recon 400
Recon 400X
Korvattavat Trimble tutkimuslaitteen alkuperäisakut
ACCAA-109
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Trimble tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-TRS400SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170297 |
| Korvaa | ACCAA-109 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 9.12Wh |
| Mitat | 108.50 x 93.40 x 43.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |