Trimble tutkimuslaitteen R1 / PG200 yhteensopiva akku 3600mAh
calcActive())">
Trimble tutkimuslaitteen R1 / PG200 yhteensopiva akku 3600mAh
In stock
- SKU
- CS-TRP200SL
40,95 €
Trimble tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
R1
PG200
PG200
Korvattavat Trimble tutkimuslaitteen alkuperäisakut
99119-00
0003020
0003020
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Trimble tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
| SKU | CS-TRP200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179429 |
| Korvaa | 99119-00 / 0003020 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3600mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 67.50 x 51.90 x 10.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |