TRIMBLE SPS850 Modular Receiver, SPS851 Modular Receiver, SPS852 Modular Receiver akku 8000mAh
calcActive())">
TRIMBLE SPS850 Modular Receiver, SPS851 Modular Receiver, SPS852 Modular Receiver akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-TRP850SL
59,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIMBLE mittalaitteiden kanssa:
SPS850 Modular Receiver
SPS851 Modular Receiver
SPS852 Modular Receiver
SPS855 Modular Receiver
SPS851 Modular Receiver
SPS852 Modular Receiver
SPS855 Modular Receiver
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIMBLE mittalaitteiden alkuperäisakut:
KLN00928
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRP850SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147374 |
| Korvaa | KLN00928 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 59.2Wh |
| Mitat | 120.00 x 101.50 x 9.80mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |