TRIMBLE S3, S3 Total Stations, S5 akku 5200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIMBLE mittalaitteiden kanssa:
S3
S3 Total Stations
S5
S5 Total Stations
S6
S6 Total Stations
S7
S7 Total Stations
S8
S8 Total Stations
S9
S9 Total Stations
VX
VX Total Stations
S3 Total Stations
S5
S5 Total Stations
S6
S6 Total Stations
S7
S7 Total Stations
S8
S8 Total Stations
S9
S9 Total Stations
VX
VX Total Stations
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIMBLE mittalaitteiden alkuperäisakut:
79400
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRS800SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126089 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 126.00 x 74.30 x 25.10mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |