TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 3400mAh
calcActive())">
TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-TRS300XL
106,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIMBLE mittalaitteiden kanssa:
Ranger 3
Ranger 3L
Ranger 3RC
Ranger 3XC
Ranger 3XE
Ranger 3XR
TSC3
Ranger 3L
Ranger 3RC
Ranger 3XC
Ranger 3XE
Ranger 3XR
TSC3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIMBLE mittalaitteiden alkuperäisakut:
890-0163
890-0163-XXQ
990652-004756
ACCAA-112
KLN01117
890-0163-XXQ
990652-004756
ACCAA-112
KLN01117
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRS300XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144694 |
| Korvaa | ACCAA-112 / 990652-004756 / 890-0163 / 890-0163-XXQ / KLN01117 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 96.75 x 68.16 x 31.65mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |