TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 2400mAh
calcActive())">
TRIMBLE Ranger 3, Ranger 3L, Ranger 3RC akku 2400mAh
In stock
- SKU
- CS-TRS300SL
89,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
TRIMBLE:
Ranger 3Ranger 3L
Ranger 3RC
Ranger 3XC
Ranger 3XE
Ranger 3XR
TSC3
Spectra Precision:
Ranger 3Ranger 3L
Ranger 3RC
Ranger 3XC
Ranger 3XR)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
TRIMBLE:
890-0163890-0163-XXQ
990652-004756
ACCAA-112
KLN01117
Spectra Precision:
890-0163890-0163-XXQ
990652-004756
KLN01117)
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRS300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143284 |
| Korvaa | 990652-004756 / 890-0163 / 890-0163-XXQ / KLN01117 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 26.64Wh |
| Mitat | 96.75 x 68.16 x 31.65mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |