TRIMBLE Mapper 50 akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIMBLE mittalaitteiden kanssa:
Mapper 50
TDC100
TDC100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIMBLE mittalaitteiden alkuperäisakut:
106661-10
106661-20
106661-20
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRC100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128125624 |
| Korvaa | 106661-10 / 106661-20 / 106661-40 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 64.60 x 54.30 x 8.80 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |