TRIMBLE M3 akku 3500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
TRIMBLE:
M3S8
Nikon:
DTM-302DTM-330
DTM-330 Total Stations
DTM-332
DTM-350
DTM-352
DTM-452
NPL 350 Total Station
NPL-302
NPL-352
NPR-352
NPR-362
NPR-452)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
TRIMBLE:
BC-65Nikon:
BC-65)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRM310SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128127697 |
| Korvaa | BC-65 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 25.2Wh |
| Mitat | 166.50 x 61.90 x 24.26mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |