TRIMBLE GIS TSCe, H-075-335-200R-032, Range akku 4000mAh
calcActive())">
TRIMBLE GIS TSCe, H-075-335-200R-032, Range akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-TRM335SL
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIMBLE mittalaitteiden kanssa:
GIS TSCe
H-075-335-200R-032
Range
Range 00002400
TDS
TSCe
H-075-335-200R-032
Range
Range 00002400
TDS
TSCe
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIMBLE mittalaitteiden alkuperäisakut:
A075-2003
E-0191
HR4/3AU-F4C
XHR-4/3AUX
E-0191
HR4/3AU-F4C
XHR-4/3AUX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRM335SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033196 |
| Korvaa | XHR-4/3AUX / HR4/3AU-F4C / A075-2003 / E-0191 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 69.60 x 67.25 x 17.40mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |