TRIMBLE Geo 5T, GeoExplorer 5, Mobile Mapper 100 akku 7800mAh
calcActive())">
TRIMBLE Geo 5T, GeoExplorer 5, Mobile Mapper 100 akku 7800mAh
In stock
- SKU
- CS-TMP120SL
54,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
TRIMBLE:
Geo 5TGeoExplorer 5
Mobile Mapper 100
MobileMapper 120
ProMark 100
ProMark 120
ProMark 200
ProMark 220
Spectra Precision:
PM5)Tämä akku korvaa ainakin seuraavat mittalaitteiden alkuperäisakut:
TRIMBLE:
206402206402A
206402B
206402C
PM5
Spectra Precision:
)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TMP120SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120506 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 28.86Wh |
| Mitat | 68.25 x 59.50 x 21.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |