TRIMBLE Focus 10 akku 3800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIMBLE mittalaitteiden kanssa:
Focus 10
Geodimeter 5600
Geodimeter 5600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIMBLE mittalaitteiden alkuperäisakut:
571204270
572204270
572204270
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRG560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139560 |
| Korvaa | 571204270 / 572204270 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3800mAh / 45.6Wh |
| Mitat | 92.00 x 67.34 x 31.87mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |