TRIMBLE AgGPS, FM1000, FmX akku 12000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIMBLE mittalaitteiden kanssa:
AgGPS
FM1000
FmX
FM1000
FmX
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIMBLE mittalaitteiden alkuperäisakut:
67898
67898-01S
ZTN67898-01S
67898-01S
ZTN67898-01S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRM100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146759 |
| Korvaa | 67898 / 67898-01S / ZTN67898-01S |
| Kapasiteetti (mAh) | 12000mAh / 72Wh |
| Mitat | 65.40 x 60.30 x 33.00mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |