TRIMBLE 96410-00, Juno 3, Juno 3A akku 3060mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIMBLE mittalaitteiden kanssa:
96410-00
Juno 3
Juno 3A
Juno 3B
Juno 3C
Juno 3D
Juno 3E
TNJ31
Juno 3
Juno 3A
Juno 3B
Juno 3C
Juno 3D
Juno 3E
TNJ31
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIMBLE mittalaitteiden alkuperäisakut:
707-00008-00A
707-00008-00B
85713-00
707-00008-00B
85713-00
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRN300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128124702 |
| Korvaa | 707-00008-00B / 707-00008-00A / 85713-00 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3060mAh / 11.32Wh |
| Mitat | 64.38 x 48.96 x 10.42mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |