TRIMBLE 66410-00, Juno SA, Juno SB akku 2400mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien TRIMBLE mittalaitteiden kanssa:
66410-00
Juno SA
Juno SB
Juno SC
Juno SD
Juno SA
Juno SB
Juno SC
Juno SD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat TRIMBLE mittalaitteiden alkuperäisakut:
66450-00
BA-1405206
BA-1405206
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRS100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149842 |
| Korvaa | 66450-00 / BA-1405206 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 66.52 x 42.86 x 12.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |