Trilithic 860 DSPi Cable Meter, 860DSP, 860DSP analyzer akku 2500mAh
calcActive())">
Trilithic 860 DSPi Cable Meter, 860DSP, 860DSP analyzer akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-TRC860SL
126,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Trilithic mittalaitteiden kanssa:
860 DSPi Cable Meter
860DSP
860DSP analyzer
860DSP
860DSP analyzer
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Trilithic mittalaitteiden alkuperäisakut:
90047000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRC860SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149187 |
| Korvaa | 90047000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Mitat | 149.85 x 34.20 x 17.20mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |