Trilithic 360 DSP akku 2600mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Trilithic mittalaitteiden kanssa:
360 DSP
E-400
E-400
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Trilithic mittalaitteiden alkuperäisakut:
2447-0002-140
56627 502 017
56627 502 017
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-TRC360SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149170 |
| Korvaa | 2447-0002-140 / 56627 502 017 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 67.00 x 37.00 x 19.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |